Jdi na obsah Jdi na menu
 


V dnešní době, kdy chce být každý „TOP“ hráč, se setkáváme s mnoha lidmi, kteří chtějí být na vrcholku a to jakýmkoliv způsobem.

Asi už každý někdy potkal cheatera a kdo ne, tak ho potkal, aniž by o něm věděl. Cheatování je v dnešní době dost rozšířené, ale taky dost postižitelné. Svědčí o tom narůstající tabulka zabanovaných steamů. Já osobně jsem si vyzkoušel cheatování na public serveru jednou a přesvědčil jsem se, že to přestane bavit po několika vysněných headshotech.Cheateři se dělí na 3 skupiny:
1.Ti co to zkouší
2.Ti co to občas „zapnou“
3.A ti co je to prostě baví

Ono není se čemu divit, každý normální „user“ googlu si dneska může najít takových prográmků třeba celý vagón a být takříkajíc „TOP“ není až tak složité.
Nabízí se zde ovšem několik otázek:

Co z toho máte??
Možná to, že jste „lepší“ než ostatní, ale tato sláva je velmi pomíjející a brzy na ni někdo přijde.

Co se Vám může stát??
Na steamu to je jasné, cheatování = ban na ID, steam je fuč a s krabičkou od originálky se můžete jít vyfotit.
Na non-steamu je to ban na IP, trošku méně kruté než na steamu, avšak non-steam serverů je tak málo, že vám bany na servery po čase začnou vadit.

A co dělat, když potkáte cheatera??
„Skočte“ si do spectatora a sledujte cheatera, do konzole zadejte „record cheater.dem“ a status, po vyjetí statusu udělějte screenshot jeho demo a steam ID pošlete na steambans.com. Avšak ne všem se tohle chce dělat a tak: napište do say všem že je to cheater a opusťte server, ať mu neděláte radost.

Obrazek

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

dobry clanok

(TEMERAF, 26. 7. 2007 13:24)

jj toto je dobry clanok o cheateroch ale zaujm ma to ze ked si dam do steam cheat tak mi nejde zapnut ja so to osobne neskusal ale kamarat mi to vravel ? tak ako mozu dostat steamaci ban?na ID